• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Навчання педагогів за програмою підвищення кваліфікації «Психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти дошкільного та молодшого шкільного віку, основи андрагогіки»

Навчання педагогів за програмою підвищення кваліфікації «Психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти дошкільного та молодшого шкільного віку, основи андрагогіки»

2020-09-22

/Files/images/1nshe/kafedra/kursi_14-182020/Изображение_004.jpg

З 14 по 18 вересня відбулося навчання педагогів різних фахів за програмою підвищення кваліфікації «Психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти дошкільного та молодшого шкільного віку, основи андрагогіки» (науковий керівник - Валентина Войтко, керівник - Вікторія Павлх).

На початку проведення навчання будо здійснене вхідне комплексне діагностування з метою визначення запитів та проблемних питань здобувачів освіти. На запити здобувачів було організовано роботу творчих груп викладачами кафедри.

Роботу було організовано в три модулі. Перший модуль спрямований на поглиблення знань щодо особливостей розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Другий модуль - на розкриття андрагогічних засад післядипломної освіти, а саме: психолого-фізіологічних аспектів професійного навчання впродовж життя; управління конфліктами і стресами як компоненту професійної діяльності педагога. Третій модуль – діагностико-аналітичний, включав конференцію з обміном досвідом, захист колективних та творчих проєктів; вхідне та вихідне комплексне діагностування для відстеження динаміки навчання.

Здобувачі освіти з першого дня активно включились у роботу, завзято працювали протягом всього тижня.

У рамках педагогічної практики для здобувачів біло організовано майстер-клас щодо застосування сучасних технологій у роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Під час конференції обміну досвідом та захисту індивідуальних та творчих проєктів здобувачі створили «валізу цікавих ідей», які будуть проваджувати у власній практиці.

У вихідному діагностуванні здобувачі відзначили професійну майстерність усіх працівників кафедри та схвально поставились до конкретизації проблематики та терміну (тижневого) проведення навчання.

Дякуємо всім за співпрацю!

Інформацію підготувала Вікторія ПАВЛЮХ

/Files/images/1nshe/kafedra/kursi_14-182020/Изображение_004.jpg/Files/images/1nshe/kafedra/kursi_14-182020/Изображение_009.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 136