• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Практика на курсах підвищення кваліфікації вихователів

Практика на курсах підвищення кваліфікації вихователів

2018-06-11

/Files/images/20180606_113021.jpg

Практика на курсах підвищення кваліфікації вихователів, чергових з режиму спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, шкіл соціальної реабілітації, чергових з режиму в закладах освіти соціальної допомоги і реабілітації

6 червня 2018 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів, чергових з режиму спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, шкіл соціальної реабілітації, чергових з режиму в закладах освіти соціальної допомоги і реабілітації з проблеми «Шляхи розвитку ключових компетентностей школярів у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» (очно-дистанційна форма навчання) керівники - Павлюх В.В., Литвиненко О.В., науковий керівник - Войтко В.В.) на базі Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради було проведено педагогічну практику з проблеми «Організаційно-методичні аспекти розвитку ключових компетеностей школярів у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Директор школи-інтернату Паїцькій Володимир Петрович презентував систему виховного супроводу учнів з особливими освітніми потребами в закладі з формування ключових компетентностей, ознайомив з роботою вихователів в оздоровчому таборі.

Здобувачі освіти відвідали серію заходів, де вихователі пропонували сучасні форми і методи роботи з учнями; презентували роботу методичного об’єднання вихователів.

Специфіку організації виховної роботи розкрила заступник директора Гуртова Ірина Михайлівна.

Учасники педагогічної практики провели разом з вихованцями цілий день. Тематика дня - День казки. Здобувачі освіти у ході практики взяли участь у квесті «У світі казки» та одночасно, рухаючись по станціям, здійснили екскурсію по закладу освіти. Сценарій був цікавим, авантюрним і захопливим, з казковими персонажами та різноманітними завданнями.

Слухачам курсів вихованці презентували інсценізацію казки «Рукавичка» на новий лад. Учасникам було запропоновано взяти участь у різних заходах, зокрема, презентації арт-вернісажу «Літні фантазії», флешмобу.

Висловлюємо подяку адміністрації школи та педагогічному колективу за змістовно, цікаво організовану педагогічну практику для здобувачів освіти (слухачів), сподіваємось на подальшу співпрацю.

Інформацію підготувала старший викладач кафедри Павлюх В.В.

Кiлькiсть переглядiв: 241