• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Практика на курсах учителів-дефектологів

Практика на курсах учителів-дефектологів

2017-10-02

/Files/images/defektologi/IMG_5883.JPG

Практика на курсах підвищення кваліфікації вчителів-дефектологів

26 вересня 2017 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів-дефектологів (вчителів-логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, олігофренопедагогів), вчителів-реабілітологів, асистентів вчителів-реабілітологів, консультантів психолого-медико-педагогічних консультацій (керівник - Павлюх В.В., науковий керівник - Войтко В.В.) на базі Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради було проведено педагогічну практику з проблеми «Організаційно-методичні аспекти здійснення дефектологічного супроводу в спеціальному закладі освіти».

Директор школи-інтернату Заєць Сергій Володимирович презентував систему дефектологічного супроводу учнів з особливими освітніми потребами в закладі, ознайомив з особливостями організації корекційно-розвиткової роботи та ін.

Слухачі курсів відвідали серію уроків та занять, де вчителі-дефектологи презентували сучасні форми і методи роботи з учнями на уроках математики, української мови та літератури, трудового навчання; познайомились із системою роботи спеціального закладу щодо формування та розвитку ключових компетентностей учнів з психофізичними порушеннями.

Організацію навчально-виховного процесу висвітлила заступник директора Кляцька Л.В., систему логопедичної роботи було представлено заступником директора, вчителем-логопедом Коротенко Т.Б.

Участь педагогів та учнів школи-інтернату у міжнародних та всеукраїнських проектах презентувала Зубова В.М.

Для учасників педагогічної практики було проведено екскурсію по закладу. Слухачів вразили класні кімнати, кожна з яких стилізована під навчальний предмет, комфортне та затишне приміщення школи.

Учні школи по завершенню практики привітали слухачів з днем працівників освіти.

Висловлюємо подяку адміністрації школи та педагогічному колективу за змістовно, цікаво організовану педагогічну практику для слухачів, сподіваємось на подальшу співпрацю.

Інформацію підготувала старший викладач кафедри Павлюх В.В.

/Files/images/defektologi/IMG_5883.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 358