• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Практика на курсах підвищення кваліфікації вчителів-дефектологів

Практика на курсах підвищення кваліфікації вчителів-дефектологів

2017-04-20

/Files/images/defektologi/DSCN6983.JPG

20 квітня 2017 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів-дефектологів (керівник - Павлюх В.В., науковий керівник - Войтко В.В.) було організовано педагогічну практику на базі НВО «Загальноосвітня спеціальна школа - ДНЗ № 1 Кіровоградської міської ради».

Слухачі курсів відвідали серію уроків та бінарних занять, де познайомились із системою роботи спеціального закладу щодо формування та розвитку ключових компетентностей учнів з психофізичними порушеннями. Вважаємо за необхідне відзначити педагогів, які презентували сучасні напрями роботи з учнями під час проведення уроків та інтегрованих занять, зокрема, з дітьми з РДА: Станкевич Н.В., Нарорженко О.Ю., Лозову Л.М., а також, Андрєєву В.М. («Додавання та віднімання в межах 20»), інтегроване заняття вчителя початкових класів Одорожі Н.М. та вчителя–дефектолога Малишко Н.В. «Узгодження іменника з прикметником. Лексична тема «Тварини лісу» та ін.).

Слід зазначити, що відповідно до он-лайн опитування слухачів було організовано проведення майстер-класів з питань творчого, креативного супроводу навчально-виховного процесу. Кожен слухач був залучений до майстер-класів щодо розвитку дрібної моторики мускульних м’яз, розвитку уяви, фантазії, мислення та ін. процесів, що позитивно позначаються на індивідуальній траєкторії розвитку особистості.

Особливо хотілось би відзначити педагогів, що проводиди майстер-класи: Баркову С.В. «Вироби з солоного тіста»; Гончик В.Д. «Штучні прикраси із шкіри»; Плужник Л.О. «Бджілка». Кожен слухач повіз додому власну розробку з практичного заняття. Дякуємо за цікаві форми роботи та сподіваємось на подальшу співпрацю!

/Files/images/defektologi/DSCN7015.JPG/Files/images/defektologi/DSCN6985.JPG/Files/images/defektologi/DSCN6997.JPG/Files/images/defektologi/DSCN7006.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 162