• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тренінг "Науково-методичне забезпечення корекційної складової навчально-виховного процесу та формування готовності батьків до виховання дітей з особливими потребами"

Тренінг "Науково-методичне забезпечення корекційної складової навчально-виховного процесу та формування готовності батьків до виховання дітей з особливими потребами"

2016-09-22

19 вересня 2016 року на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” для вчителів-дефектологів спеціальних навчальних закладів, шкіл-інтернатів та вчителів-дефектологів, які працюють в умовах інклюзивного та інтегрованого навчання було проведено тренінг з проблеми "Науково-методичне забезпечення корекційної складової навчально-виховного процесу та формування готовності батьків до виховання дітей з особливими потребами".

У ході проведення тренінгу було детально проаналізовано науково-методичні, організаційні та дидактичні аспекти корекційної складової навчально-виховного процесу, акцентовано увагу на складанні індивідуальної програми розвитку дитини в умовах інклюзивного та інтегрованого навчання.

Також значну увагу у ході проведення тренінгу було приділено організації роботи з батьками учнів, що мають особливі проблеми. Акцентовано увагу на готовності батьків виховувати дитину з особливими потребами. Визначено напрями співпраці в аспекті комплексного супроводу: вчителями-предметниками, вчителями-дефектологами, вчителями-логопедами, практичними психологами, реабілітологами тощо.

У ході вихідного анкетування слухачі відмітили актуальність проблеми, розширення теоретичної бази та прикладних аспектів в організації корекційної роботи та співпраці з батьками учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 122