/Files/images/konf/титул.jpg

Шановні колежанки і колеги!
/Files/images/konf/11893981_863025280432784_2745315435762691092_o.jpgУ сучасній вітчизняній науці та освітній практиці все більше уваги останніми роками приділяється проблемам удосконалення системи психолого-педагогічного забезпечення освітнього процесу в різних ланках освіти. Арттерапія – інноваційний напрям роботи, який через мистецтво впливає на психічний стан особистості для досягнення нею цілісності, сприяє корекції порушень та подальшого розвитку людини.
Наша кафедра, за підтримки адміністрації інституту, вже втретє організовує і проводить науковий захід, присвячений проблемам арттерапії. З матеріалами попередніх заходів можна ознайомитися на сторінці Оксани Молчанової, старшого викладача кафедри, кандидата психологічних наук, їх ініціатора та організатора.
Ця конференція об'єднала наукових, науково-педагогічних працівників, практичних психологів, соціальних педагогів, інших педагогічних працівників закладів освіти, закладів соціально-психологічної реабілітації, працівників інших закладів та установ з різних регіонів України.
Сподіваємося, що матеріали конференції стануть у пригоді науковцям і практикам та сприятимуть удосконаленню освітнього процесу й ефективному психолого-педагогічному його супроводу.
Олександр ЖОСАН, завідувач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти, кандидат педагогічних наук

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Кiлькiсть переглядiв: 902